Zımpara Osilasyon

Mevcut zımpara makinelerinizin pnömatik osilasyon sistemini servo silindirler ile değiştiriyor, hava tüketimini azaltıyor ve zımpara bantlarının ömrünü uzatıyoruz. İşletme maliyetlerinizi düşürüyor ve verimliliğinizi arttırıyoruz.

Osilasyon sistemimizde zımpara batını ±2,5mm aralığında gezdiriyor ya da sabit pozisyonda tutuyoruz.
Bant ömürlerini, osilasyon çevrim sayıları ve çalışma trendlerini; anlık, günlük, haftalık ve aylık olarak kullanıcı dostu ergonomik Scada ekranlarımızdan gösteriyor ve raporluyoruz.
Levha gezdirme sistemimiz ile bant genişliği boyunca levhayı milimetre bazında gezdiriyor, zımpara bantı üzerinde levha kenarlarının neden olduğu izlerin oluşmasının önüne geçiyoruz. Üretim değişimlerinde zımpara bant değişimini ortadan kaldırıyoruz. Geniş levhalarda geniş bant, dar levhalarda dar bant kullanma imkânı sunuyoruz.
Levha gezdirme sistemimiz ile zımpara banttı sarfiyatını azaltıyor, işleme maliyetlerini düşürüyor ve verimliliği arttırıyoruz.
Gezdirme sistemlerimizi; proseslerinizin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlıyor ve sisteminize entegre ediyoruz. Levhayı gezdirme sırasında ürünlerinizin güvenliğini alıyor, istasyonlar arasın trafik düzenlemesini sağlıyoruz.

Üstün performans, kaliteli sistemlerimiz ile alternatif proses çözümleri oluşturuyor ve üretim süreçlerinizi dizayn ediyoruz.

Uzun ömürlü sistemlerimiz ile bakım ve yatırım maliyetlerinizi düşürüyor, verimli enstrümanlarımız ile enerji tasarrufu sağlıyoruz.
Üretim süreçlerinizi kullanıcı dostu ergonomik Scada ekranlarımızdan gösteriyor ve raporluyoruz.
İş ve çalışan güvenliği için optimum çalışma teknolojisini sistemlerimizde kullanıyor ve geliştiriyoruz.

Sistemlerinizi endüstri 4.0’a hazırlıyor, dikey entegrasyonu sağlıyor ve akıllı sistemlere dönüştürüyoruz.

• Enerji ve tüketim tasarrufu sağlıyoruz
• Kesintisiz çalışma teknolojisi sunuyoruz
• Yüksek kararlılık, üstün performans ve uzun ömür garanti ediyoruz
• Düşük malzeme ve bakım maliyeti ile maliyetlerinizi düşürüyoruz
• Otomatik kontrol ve haberleşme sistemleri ile ergonomik kullanım sağlıyoruz
• Sizler için değer üretiyoruz.