Koruyucu Folyo Kaplama

Sunta, Mdf, Kompak, Laminat, Alçı Lehva, Betopan, Kompozit, Metal, Cam veya farklı panel tiplerinin yüzeylerini online olarak koruyucu folyo ile kaplıyor ve panel yüzeylerini dış etkenlere karşı korumaya alıyoruz.
Yeni geliştirdiğimiz sistem ile kendinden yapışkanlı folyoyu panellerin tüm yüzeylerine hava kabarcığı olmaksınız kaplıyor, uç ve köşelerde açılma problemini önlüyoruz.
Folyoyu panel boyuna göre tam panel ölçüsünde, panel dışına taşacak şekilde veya uç noktalarda bir miktar açıklık kalacak şekilde 3 farklı pozisyonda kesebilme imkânı sunuyoruz.
Operatör tarafından programlanabilen yüksek hassasiyetli otomatik kesme sistemi, Folyo gerginliği ayarlama fren mekanizması, entegre motorlu besleme ve çıkış silindirleri, girişte ayarlanabilir hizalama kılavuzları, otomatik değişken hız seti, otomatik kontrollü kalınlık ayarı ve ergonomik scada ekranı ile hizmetinize sunuyoruz.
Koruyucu folyo kaplama sistemlerimizi; malzemenin fiziksel yapısına göre ve proseslerinizi ihtiyaçları doğrultusunda tasarlıyor ve online sisteminize entegre ediyoruz.
Üstün performans ve kaliteli sistemlerimiz ile alternatif proses çözümleri oluşturuyor ve hizmetinize sunuyoruz.
Uzun ömürlü sistemlerimiz ile bakım ve yatırım maliyetlerinizi düşürüyor, verimli enstrümanlarımız ile enerji tasarrufu sağlıyoruz.
Üretim süreçlerinizi kullanıcı dostu ergonomik Scada ekranlarımızdan gösteriyor ve raporluyoruz.
İş ve çalışan güvenliği için optimum çalışma teknolojisini sistemlerimizde kullanıyor ve geliştiriyoruz.
Sistemlerinizi endüstri 4.0’a hazırlıyor, dikey entegrasyonu sağlıyor ve akıllı sistemlere dönüştürüyoruz.

• Enerji ve tüketim tasarrufu sağlıyoruz
• Kesintisiz çalışma teknolojisi sunuyoruz
• Yüksek kararlılık, üstün performans ve uzun ömür garanti ediyoruz
• Düşük malzeme ve bakım maliyeti ile maliyetlerinizi düşürüyoruz
• Otomatik kontrol ve haberleşme sistemleri ile ergonomik kullanım sağlıyoruz
• Sizler için değer üretiyoruz.