A.G.V

Otomatik yönlendirilme sistemine sahip araçlarımızla yüklerinizi istasyonlar arasında taşıyor, işleme trafik düzenlemesini planlıyor ve işletme maliyetlerinizi düşürüyoruz.
AGV araçlarımız filo kontrol yazılımından taşıma görevlerini alır ve bunları AGV filosu için akıllıca planlanmış siparişlere dönüştürür.
Görev raporlaması ve günlük kaydı, üretim kalıcı bir şekilde yapılmasını ve sürecin tam izlenebilirliğini kullanıcı dostu ergonomik Scada ekranlarımızdan gösteriyor ve raporluyoruz.
Doğal Navigasyon ile rota ve istasyonların konum özelliklerinin tanımı, bekleme noktaları, alma noktaları, şarj noktaları vb. yazılım üzerinden yapıyor esnek ara yüzümüz ile kolayca değişiklik yapabilmenizi sağlıyoruz.
Otonom araçlarımız temassız enerji transferi veya akülü olarak tesis ediyor, akülü araçlarımız için temassız şarj istasyonlarını kuruyoruz.
Araçlarımızı ihtiyacınıza yönelik olarak çekici, taşıyıcı ve forklift olarak yapabiliyor tüm tesis ihtiyaçlarına entegre ediyoruz.
Akıllı araçlarımız otonom sürüş teknolojisi ile işletmenizi Endüstri 4.0’a entegre ediyoruz.
Uzun ömürlü sistemlerimiz ile bakım ve yatırım maliyetlerinizi düşürüyor, verimli enstrümanlarımız ile enerji tasarrufu sağlıyoruz.
Trafik süreçleriniz anlık, günlük, haftalık ve aylık olarak kullanıcı dostu ergonomik Scada ekranlarımızdan gösteriyor ve raporluyoruz.
İş ve çalışan güvenliği için optimum çalışma teknolojisini sistemlerimizde kullanıyor ve geliştiriyoruz.

Sistemlerinizi endüstri 4.0’a hazırlıyor, dikey entegrasyonu sağlıyor ve akıllı sistemlere dönüştürüyoruz.

• Enerji ve tüketim tasarrufu sağlıyoruz
• Kesintisiz çalışma teknolojisi sunuyoruz
• Yüksek kararlılık, üstün performans ve uzun ömür garanti ediyoruz
• Düşük malzeme ve bakım maliyeti ile maliyetlerinizi düşürüyoruz
• Otomatik kontrol ve haberleşme sistemleri ile ergonomik kullanım sağlıyoruz
• Sizler için değer üretiyoruz.